Uncategorized

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kayırıcıış, cihan üzerinde belirli alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıkan bir Marifet Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak sade başına öne çıkan en kebir oranda ilaç mideerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu kebir adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çhileışmak istediği meydanı bakmak isteyen Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın genel serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanın marifet kepezarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çhileışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen saksıarı mealında ülkesini kadimî temaşa eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat saksıvuruları ile bile meşhurdur. 143 pare saksıvurulmuş ve 280’den bir araba beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani acil vüruten vakalarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Yerında daha çok doğru bir spesiyalist olmasıyla müşterek kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda kebir bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında durum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el sürülen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise enam arasında en çok berat saksıvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Marifet Herifı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çhileışmalarla insaniyet tarihine faydasını hiç nakıs etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı binası yardımıyla kalburüstü medarımaişetlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse üstelik asla çhileışmalarından vazgeçmemiş kadimî olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez müşterek başlamak üzere otama yuğrunda vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek insaniyet tarihine kebir bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile temelı kibar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek dayamak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan canlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak aşina şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (canip tesir) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e andıran ülkede izinı münfailtır. Kamu çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biröte şirketin şirket ve kurucu kadrosunda durum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesul serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul serıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başbuğ Asistansıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin yanında insanoğluna yarayacak medarımaişetler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta canipıkların geçmesi midein belirli bir devirı beklesek üstelik birtakımları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile mideerisinden zahmetsiz bir şekilde otama edebilmek midein bu kullanılıyor. Ayrıca cinsî medarımaişetlev bozukluğunu da otama geçirmek midein kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış ode karşı mukavim ve canlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat saksıvurularının 2000 adetine andıranın pay sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı medarımaişetleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve sosyal hayattan uzak zaruri nesil istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında biröte alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir ivinti kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü beyan eden Spektral Holding Dümen Yerleşmiş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına binalabilecek en dürüst katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine kebir miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna dublör çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da kebir vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu orantığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde durum meydan gayrı marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok kebir bir oranda farmasötik üstelikşatır patentinin pay sahibi olması ve saksıvurusunu ilk fail insan olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı antreimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın asliye yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser meydanında çhileışmalarını kadimî oylumluleterek kadimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biröte kat Türkiye Yılın Marifet Herifı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde bileğil habitat haricinde yani küresel anlamda da biröte ödülleri alarak bulduğu farklı önlemların önlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile müşterek kalburüstü medarımaişetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz midein yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı medarımaişete yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biröte farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken dublör faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çhileışmaları kâin Spektral Envestisman Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma porte yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda durum meydan bir altın sahası ile müşterek saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki eder bileğmedarımaişetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun durağan porte yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a bağımlı eroin ruhsatları ile esenlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru madun binası ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin bile marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak medarımaişettiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Rapor No.sutaş ve 18.06.2020 eser zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası başlamak üzere iki endüstriyel hammadde eroin sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan yazgılı açıklamada temalerine durum maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye kebir katma porte sağlama potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve çav yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise doğal gereç binasındaki boşluklar yardımıyla faziletli derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faziletli oranlarda yalıtım esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yer planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine şık rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada durum meydan tafsilatlara bakarak başkaca, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://bilecikwebtasarimseo.name.tr/ https://betonfiyatlari.name.tr/ https://kargosubesi.name.tr/ https://plastikgeridonusum.name.tr/ https://lazeryazicilar.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al